پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

دوشنبه, 25 شهريور 1398
منوی سایت

  شهروند خبرنگار

   شناسنامۀ خدمات

    گزیده اخبار
    به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، حسین شمسی فرد در این رابطه اظهار داشت: نیروگاه برق خورشیدی روستای محمد صاحلی با 2 میلیارد و 300 میلیون ریال اعتبار در فضایی به مساحت 250 مترمربع اجرا شده است.
    به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، اردشیر مذکوری در این رابطه با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: این میز همزمان با هفته دولت فرصتی بود تا در ارتباطی بی واسطه با شهروندان مسائل و مشکلات آنها را بررسی کنیم.
    به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان اردشیر مذکوری روز پنجشنبه در بازدید از مدیریت امور برق شهرستان دشتستان اظهار داشت: در هفته دولت امسال پروژه های موثر و ارزشمندی با هدف ارتقا پایداری برق شهرستان های استان اجرا شده است.
    به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، اردشیر مذکوری در آیین یاد شده اظهار داشت: ساختمان اداری مدیریت برق شهرستان تنگستان در فضایی به مساحت 737 مترمربع در 2 طبقه ظرف مدت 2.5 سال با 21 میلیارد ریال اعتبار اجرا شده است.
    اردشیر مذکوری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر،  در ارتباط با پروژه های هفته دولت این شرکت اظهار داشت: از مجموعه پروژه های یاد شده ۶۲۴ پروژه با اعتبار ۴۹۵ میلیارد و۶۴۳  میلیون ریال پروژه هایی هستندکه بهره برداری از آنها آغاز می شود و ۱۰۱ پروژه با اعتباری بالغ بر  ۱۷۳ میلیارد ریال پروژه ...

    خرید انشعاب
    خرید انشعاب
    رسیدگی به شکایات
    رسیدگی به شکایات
    سامانۀ مدیریت پیمانکاران
    سامانۀ مدیریت پیمانکاران
    مناقصه و مزایده
    مناقصه و مزایده
    نظرسنجی
    نظرسنجی
    سامانۀ ثبت نام نیروگاه خورشیدی
    سامانۀ ثبت نام نیروگاه خورشیدی
    اپلیکیشن روشنا
    اپلیکیشن روشنا
    5.5.0.0
    گروه دورانV5.5.0.0