جمعه, 6 خرداد 1401
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ 
  • تعداد بازدید : 53
پیام مدیرعامل شركت توزیع برق استان بوشهر به مناسبت روز ملی صنعت برق
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر به مناسبت ۱۰ اردیبهشت روز ملی گرامیداشت صنعت برق پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، در پیام غلامرضا حشمتی به مناسبت گرامیداشت روز ملی صنعت برق آمده است: ۱۰ اردیبهشت یادآور خدمات بی وقفه و شبانه روزی فعالان صنعت برق است که از هیچ تلاشی برای تامین برق پایدار مردم شریف استان  دریغ نمی‌کنند.
بدون تردید این روز فرصتی مغتنم است تا یاد و خاطره آنانی که در مسیر خدمت به وطن در صنعت برق به درجه رفیع شهادت نائل شدند را گرامی بداریم و از خدواند برای این عزیزان طلب علو درجات کنیم.
اینجانب با تبریک روز ملی صنعت برق به فعالان این عرصه در آستانه تابستان به عنوان پرکارترین فصل کارکنان صنعت برق برای آنان آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.
سهم مشترکان فهیم هم استانی از روز ملی بزرگداشت صنعت برق نیز همچون همیشه مصرف بهینه حامل های انرژی و بویژه انرژی برق است تا از این طریق در توسعه و پیشرفت کشور نقش مهمی ایفا کرده و زمینه ساز تامین برق پایدار باشند.
انرژی برق شاید در گذشته این همه حیاتی نبود ولی با تغییر و تحولات روزافزون در زندگی انسان ها تبدیل به یک نیاز اساسی شده است که حتی برای لحظه ای نمی توان نبود آن را متصور شد.
در تحقق این مهم مجموعه شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر همواره با بهره گیری از نیروی انسانی توانمند و متخصص تمام تلاش خود را بکار گرفته تا بتواند خادمانی شایسته برای مردم استان و ایران اسلامی  عزیز باشند.

منبع خبر
روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.17.0
    V6.0.17.0