چهارشنبه, 28 مهر 1400
-->
اندازه فونت
بزرگنمایی
عدم نمایش تصاویر
تضاد رنگ
سیاه و سفید
بازنشانی
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ 
  • تعداد بازدید : 80
ایثارگران بازنشسته شركت توزیع نیروی برق استان بوشهر تجلیل شدند
ایثارگران بازنشسته شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر تجلیل شدند همزمان با هفته دفاع مقدس ایثارگران بازنشسته شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر،  غلامرضا حشمتی در این آیین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی اظهار داشت: تکریم و احترام ایثارگران همواره باید در اولویت کاری قشرهای مختلف باشد چرا که آزادی و استقلال امروز ایران اسلامی در سایه دلاورمردی و رشادت مردی های آنان حاصل شده است.

وی بیان کرد: شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر نیز به خود می‌بالد شد که در مجموعه ایثارگرانی شجاع و نترس از هشت سال جنگ تحمیلی دارد.

حشمتی ادامه داد: این شرکت همواره تجلیل و تکریم خانواده و خانواده های آنان را در دستور کار جدی خود قرار داده و در مناسبت‌های مختلف این مهم را گرامی می دارد.

وی اظهار کرد: فرا رسیدن هفته دفاع مقدس فرصتی ارزشمند است که جامعه به آنها یادآوری کند هیچگاه و هیچ زمانی دلاورمردی و از جان گذشتگی‌های آنان را فراموش نخواهد کرد.

حشمتی ادامه داد: هشت سال جنگ تحمیلی یک جنگ نابرابر بود که ایران در اوج کمبود تجهیزات و سلاح با اتکا به ایمان و روحیه خود باوری ایثارگران برابر دشمن بعثی به پیروزی برسد.

وی عنوان کرد: ایثارگران در هشت سال جنگ تحمیلی همواره ثابت کردند که هیچ نیرویی توان مقابله با عزم و اراده آنها را نداشته و همواره با اعتقاد راسخ خود وفادار به ارزش‌های شهدا و امام شهیدان هستند.
درپایان این مراسم از ۱۰ نفر از ایثارگران پیشکسوت شرکت با اهدا لوح تقدیر به عمل آمد.

منبع خبر
روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر
امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    6.0.12.0
    V6.0.12.0