چهارشنبه, 28 مهر 1400
-->
اندازه فونت
بزرگنمایی
عدم نمایش تصاویر
تضاد رنگ
سیاه و سفید
بازنشانی
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ 
  • تعداد بازدید : 54
مدیریت دارایی های فیزیكی از اولویت‌های اصلی شركت توزیع نیروی برق استان بوشهر است
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: مدیریت دارایی های فیزیکی از موضوع اصلی و با همیت در شرکت توزیع نیروی برق استان است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، برای درک بهتر از موضوعات اصلی، همچنین ایجاد یک زبان مشترک بین  مدیران و متخصصان و از همه مهمتر تدوین نقشه راه تعالی درارزیابی  مدیریت دارایی های فیزیکی، جلسه ای با حضور مشاور مدیریت دارایی های فیزیکی، آقای مهندس امیر ملک نیازی از شرکت اطمینان پردیس مهر (پمکو) در سالن کنفرانس شرکت در با حضور مدیر عامل محترم و معاونین و مدیران ستاد و شهرستان برگزار شد.

 در این جلسه که کلیه مدیران برق شهرستانها نیز بصورت مجازی حضور داشتند ، پس از تلاوت آیاتی چند از  قرآن مجید توسط قاری محترم آقای هادی زنگویی، دبیر مدیریت دارایی های فیزیکی، آقای مهندس احمدی باغکی، گزارشی از فعالیت کارگروه مدیریت دارایی و فعالیت‌هایی که نهایتا منجر به انتخاب مشاور گردید را به صورت خلاصه بر شمردند.
 در ادامه مدیر عامل محترم آقای مهندس غلامرضا حشمتی پس ضمن قدردانی از پیگیری های بعمل آمده از سوی  دبیر کارگروه و اعضاء  بر لزوم همکاری همه ارکان شرکت جهت اجرای تمام و کمال و بی نقص مدیریت دارایی فیزیکی  در شرکت  تأکید کردند.
وی  افزود: "اجرای پروژه مدیریت دارایی می تواند جهت استفاده بهینه از منابع سازمان کمک شایانی باشد و در این راستا لزوم همکاری با مشاور  از حیث اجرای موفق پروژه، الزامی است.
حشمتی یادآور شد: در این زمینه عملکرد موفق شرکت در بهبود  شاخصهای استراتژیک را نشان از توانمندی شرکت دانستند.
 "پس از آن  مهندس ملک نیازی مشاور به شرح اجرای پروژه در فاز ارزیابی مقدماتی پرداختند و تجربیات موفق شرکت اطمینان پردیس مهر (پمکو)در شرکتهای توزیع برق و شرکتهای زیر مجموعه نفت اشاره کردند.

ملک‌نیازی سپس به تشریح بخشهای مختلف مدل مدیریت دارایی فیزیکی پرداختند. 
پس از آن  پرسش و پاسخ از مشاور انجام  گردید و در قسمت پایانی جلسه، مشاور در مورد پرسشنامه ها و روش پاسخگویی به آنها راهنمایی نمودند.

منبع خبر
روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.12.0
    V6.0.12.0