جمعه, 8 اسفند 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ 
  • تعداد بازدید : 176
مانور جهادی كشف و جمع‌آوری برق‌های غیرمجاز و ماینر در استان بوشهر آغاز شد
با هدف اعمال مدیریت مصرف گاز و برق و کاهش بار شبکه، طرح جهادی کشف و جمع‌آوری برق‌های غیرمجاز، ماینرها (دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال) و تعدیل روشنایی معابر در این استان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، سرپرست این شرکت روز پنجشنبه در آیین آغازین این طرح در استان افزود: انشعاب‌های غیرمجاز منجر به ایجاد تلفات، افزایش بار شبکه و اعمال خاموشی‌های ناخواسته در  شبکه برق می‌شوند که ساماندهی آنها  در استان بوشهر هدف اساسی این مانور است.

صادق زنده‌بودی بیان کرد: با توجه به اینکه در روزهای اخیر فعالیت ماینرها به کمبود برق در کشور دامن زده است، کشف و قطع برق این دستگاه‌ها در استان بوشهر آغاز شده است.
وی ادامه داد: اولویت نخست این شرکت تأمین برق مشترکان خانگی است و به همین منظور تمامی ظرفیت‌ها برای تأمین برق پایدار آنها به‌کار گرفته شده است.
 سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر اظهار داشت: با توجه به کمبود گاز در برخی از استان‌های کشور، از مشترکان محترم استان بوشهر انتظار می‌رود در راستای تأمین برق و جلوگیری از خاموشی، مدیریت مصرف گاز و برق را در اولویت قرار دهند.
زنده‌بودی در پایان از مشترکان برق استان بوشهر که در تابستان سال جاری با مدیریت بهینه مصرف برق به گذر موفق و بدون خاموشی از پیک بار تابستان کمک کردند تقدیر کرد و گفت: امیدواریم این همکاری در مقطع کنونی که برخی از مشترکان با کمبود گاز مواجه هستند نیز با موفقیت ادامه یابد.

منبع خبر
روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر
امتیاز :  ۴.۰۰ |  مجموع :  ۳

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0