شنبه, 10 آبان 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ 
  • تعداد بازدید : 85
تقدیر وزیر نیرو از مدیران نیروگاه ها و تولیدكنندگان برق كشور


به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر  وزیر‌ نیرو در بیستمین هفته از پویش موسوم به "هر هفته _الف _ب _ ایران"  که بصورت ویدئو کنفرانس و همزمان در سراسر کشور برگزار شد طرح های افزایش راندمان و رفع محدودیت تولید برق  نیروگاههای اصفهان، رامین اهواز، شازند، زاگرس و قدس را  بصورت رسمی افتتاح نمود.
در این مراسم که روز چهارشنبه همزمان با کشور، در استان بوشهر به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق  برگزارشد، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل توزیع،مدیران نیروگاههای استان ازجمله نیروگاه اتمی، نیروگاه گناوه و نیروگاه بوشهر حضور داشته و بصورت ویدئوکنفرانس در مراسم شرکت داشتند.
وزیر نیرو در این مراسم از تلاش تولیدکنندگان برق در راستای افزایش تولید انرژی ، تقدیر و افزود: امسال دستاوردهای بزرگی برای کشور در صنعت برق رقم زده شده که علی رغم محدودیت های ناشی از تحریم های ظالمانه رکورد تولید برق در کسور شکسته شد و این اقدام را  نماد خودباوری و عمل صالح است، عملی که در صنعت برق نهادینه خواهد شد. 
مهندس مذکوری در این مراسم ضمن خوشامد گویی به مدعوین از تلاشهای همه زحمت کشان عرصه تولید، انتقال و توزیع برق در استان که با تلاش شبانه روزی در طول تابستان و در شرایطی که  ویروس کرونا بر همه جامعه سایه افکنده است تامین برق مطمئن و پایدار همه مراکز درمانی و مشترکین را بدون هیچگونه خللی عهده دار بودند قدردانی نمود.
 شایان ذکر است در پایان مراسم از مدیرعامل بهره برداری نیروگاه اتمی بوشهر و تولید کنندگان فعال در عرصه برق توسط وزیر نیرو با اهدا لوح، تقدیر بعمل آمد.

 

  

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0