شنبه, 10 آبان 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ 
  • تعداد بازدید : 70
دومین جلسه هماهنگی شورای مدیران صنعت آب و برق استان بوشهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر دومین جلسه شورای هماهنگی صنعت آب و برق به ریاست  مهندس مذکوری مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق و رئیس شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان بوشهر در سالن کنفرانس شرکت توزیع با حضور مدیران عامل شرکت های آب منطقه ای , آب و فاضلاب ، آبرسانی خلیج فارس ، و امور انتقال برق و معاونین و مدیران بحران و پدافند غیر عامل صنعت آب و برق روز دوشنبه ۲۴ شهریور برگزار گردید. مهندس مذکوری ضمن تسلیت به مناسبت شهادت امام سجاد(ع) با  قدردانی از تعاملات و همکاری های صورت گرفته اظهار داشتند : گذر موفق از تابستان با تلاش مجموعه صنعت آب و برق بدون اعمال خاموشی و قطعی آب دستاورد ارزشمندی است که امسال در جهت خدمت به مردم عزیز استان تحقق یافت.
 وی افزود: کسب رتبه سوم کشوری در بین شرکت های توزیع کشور در ساخت انیمیشن های مدیریت مصرف ، بهره برداری از پروژه های صنعت آب و برق در قالب پویش هرهفته الف _ ب _ ایران و برنامه ریزی برای اجرای طرح برق امید که هدف آن اصلاح الگوی مصرف برق  مشترکین خانگی و حفظ محیط زیست است را  از دیگر افتخارات و دستاوردهای صنعت آب وبرق استان اعلام کرد.
در ادامه مذکوری افزود: مانور عملیاتی مدیریت بحران و پدافند غیر عامل منطقه شش گانه  مرکز و جنوب کشور به میزبانی شرکت های آب و برق استان  آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد  را ازموضوعات جلسه عنوان داشتند  و این مهم را فرصتی برای حفظ آمادگی و تمرین  برای خدمت رسانی بهتر به مشترکین در شرایط بحران دانستند.
 در ادامه نشست مدیران  عامل آب و برق و مدیران بحران و پدافند غیر عامل   به تبادل نظر در خصوص برگزاری مانور عملیاتی پرداختند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0