پنج‌شنبه, 3 مهر 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ 
  • تعداد بازدید : 943
همزمان با هفدهمین هفته پویش سراسری الف ب ایران ۶۲ طرح شركت توزیع نیروی برق استان بوشهر افتتاح شد
همزمان با هفدهمین هفته پویش سراسری الف ب ایران و به دستور وزیر نیرو، ۶۲ طرح شركت توزیع نیروی برق استان بوشهر با اعتباری بالغ بر ۶۵۱ هزار میلیون ریال افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، هفدهمین هفته پویش سراسری هر هفته الف ب ایران مقارن با هفته دولت و به میزبانی استان البرز، همزمان با دیگر شرکت های برق منطقه ای و توزیع نیروی برق سراسر کشور، در شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر به ریاست مدیرعامل و با حضور معاونان این شرکت به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد و طی آن۶۲ طرح شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر با اعتباری بالغ بر ۶۵۱ هزار میلیون ریال در قالب پویش مذکور و به دستور وزیر نیرو افتتاح شد.
همزمان با هفته دولت، پروژه های شاخص در صنعت آب و برق، با گرامیداشت یاد شهدای کربلا، شهدای گرانقدردولت و به میمنت هفته دولت به دستور وزیر محترم نیرو  از طریق ویدئوکنفرانس سراسری افتتاح شد.  تعداد۲۲۳۰ پروژه در عرصه توزیع برق به ارزش ۳۱۶۰ میلیارد تومان با مدت زمان اجرایی ۷ ماه در این آئین به  بهره برداری رسید. از مجموع طرح های یادشده، تعداد ۶۲ طرح با سرمایه گذاری ۶۵۱٫۳۳۲ میلیون ریال مربوط به شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر بود که همزمان افتتاح و به بهره برداری رسید.
وزیر نیرو ضمن زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای دولت و شهید جاودان وزارت نیرو شهید عباسپور، ساخت و ساز موفق و کارآمد در عرصه ملی را متضمن دو هدف افزایش تاب آوری جامعه و مقاوم سازی اقتصاد و همچنین افزایش امید و نشاط در میان مردم به ویژه جوانان به عنوان سرمایه های ملی دانست. وی با اشاره به ارتباط وسیع وزارت نیرو با اقشار و گروه های مختلف مردم، قابلیت های این وزارت را بسیار بیشتر از آنچه که تا کنون محقق شده است برشمرد. وزیر نیرو با تأکید بر سخنان رهبری و نامگذاری سال جاری با عنوان جهش تولید خاطرنشان ساخت در  روزهای باقیمانده از دولت تدبیر و امید فعالیت ها و ساخت و سازهای ارزنده ای به مرحله بهره برداری خواهد رسید.
وی با ظالمانه دانستن تحریم های حاضر، بر اهمیت استفاده خردمندانه از این موانع و محدودیت ها در جهت تحکیم استقلال و تحقق خودکفایی و خودباوری با هدف دستیابی هر چه بیشتر به آرمان های انقلاب اسلامی، تأکید کرد. اردکانیان به پیشرفت های چشمگیر در صنعت آب و برق در طول دولت دوازدهم اشاره کرد و یادآور شد تنها گوشه ای از تلاش های دست اندارکاران حوزه توزیع انرژی برق در آیین گرامیداشت هفته دولت به نمایش گذاشته شده و این در حالی است که خدمات ارزنده بسیار بیشتری از سوی این تلاشگران انجام  گردیده است. در پایان اردکانیان به اهمیت مسئله مدیریت مصرف، همسنگ با حوزه تولید پرداخت و خاطرنشان کرد  این مسئله با جدیت در قالب ساز و کارهای پویش هر هفته الف ب ایران دنبال خواهد شد. 
در پایان ویدئوکنفرانس هفدهمین پویش سراسری هر هفته الف-ب-ایران، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر ضمن تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین و تبریک هفته دولت و روز کارمند، با قدردانی از تلاش تمامی همکاران در حوزه توزیع برق استان بوشهر یادآور شد ۶۲ طرح با سرمایه گذاری ۶۵۱٫۳۳۲ میلیون ریال در شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر در قالب پویش هر هفته الف ب ایران مقارن با هفته دولت به بهره برداری رسیده است. از جمله دستاوردهای شاخص این پروژه ها می توان به تأمین برق مطمئن و پایدار و برق رسانی به متقاضیان جدید در حوزه های کشاورزی، صنعتی، تجاری و خانگی اشاره کرد. وی ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزی های مدون، پروژه های در دست اقدام سال ۱۳۹۹ با همت تلاشگران این حوزه باهدف تحقق  جهش تولید و در راستای تأکید مقام معظم رهبری بر اصلاح و بهینه سازی شبکه های فرسوده، با جدیت دنبال شود.
 مهندس مذکوری بر اهمیت و اولویت تحقق خدمات سبز از سوی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر و به صورت یکپارچه با تمامی شرکت های توزیع نیروی برق کشور تأکید کرد. وی با تکریم جایگاه مردم شریف  استان بوشهر خاطرنشان ساخت خدمات سبز این شرکت در حوزه های مختلف به منظور عدم نیاز به مراجعه حضوری و رفاه مردم به ویژه در ایام محدودیت های ناشی از کرونا، در آغاز مهرماه سال ۹۹ به مرحله بهره برداری خواهد رسید.

منبع خبر
روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0