دوشنبه, 27 ارديبهشت 1400
-->
اندازه فونت
بزرگنمایی
عدم نمایش تصاویر
تضاد رنگ
سیاه و سفید
بازنشانی
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ 
  • تعداد بازدید : 42
    /  2
بازدید مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق بوشهر از مناطق زلزله زده شهرستان گناوه

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر با هدف بررسی آخرین وضعیت تاسیسات برق منطقه زلزله زده  گناوه از این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق  استان بوشهر، غلامرضا حشمتی در این بازدید اظهار داشت: در جریان زلزله ۵.۹ ریشتری گناوه برق ۳۰۰ مشترک در روستای شهرستان قطع شد که با حضور اکیپ‌های عملیاتی ظرف کمتر از یک ساعت وصل شد.
وی ضمن قدردانی از کارکنان صنعت برق شهرستان گناوه و دیلم بیان کرد: در این زلزله آسیب دیدگی  به برخی از تاسیسات از جمله پایه‌ها و ترانس‌های برق وارد شده که در چند روز گذشته بخش عمده آن ترمیم و بازسازی شده است .
حشمتی ادامه داد: بخشی از کار ترمیم بهسازی تاسیسات  آسیب دیده نیز باقیمانده است که با بسیج نیروها و بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌های موجود این مهم محقق خواهد شد.
وی افزود: تامین برق پایدار مشترکان همواره در اولویت اصلی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر است که در همین زمینه در مناطق زلزله زده گناوه برق مشترکان در کمتر از یکساعت وصل شد.
حشمی اظهار داشت: شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر با برخورداری از نیروهایی متخصص و کاردان با تمام توان تلاش خود را برای ارائه خدمت مطلوب و شایسته به هم استانی‌ها بکار گرفته است.
وی با اشاره به اینکه  بدلیل کاهش بارندگی و کمبود آب نیروگاههای برق آبی تابستان دشواری در پیش‌روی صنعت برق کشور است، اظهار داشت: عبور موفق از پیک تابستان فرارو نیازمند همکاری و مساعدت مشترکان فهیم هم استانی برای مصرف بهینه است.
حشمتی افزود: مصرف بهینه به معنی محدودیت در مصرف نبوده بلکه به معنی استفاده صحیح و منطقی از وسایل برقی است که این مهم علاوه بر تامین برق پایدار، هزینه برق مشترکان را به حداقل و یا اینکه با قرار گرفتن در زمره مشترکان خوش مصرف هزینه برق آنها را در قالب طرح برق امید به صفر می رساند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.5.0
    V6.0.5.0