پنج‌شنبه, 3 مهر 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ 
  • تعداد بازدید : 481
تبریك مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق استان بوشهر به مناسبت روز خبرنگار

بسم الله الرحمن الرحیم                     
 ۱۷ مرداد سالروز شهادت خبرنگار بسیجی شهید محمود صارمی را گرامی می داریم و روز خبرنگار را به تمامی اصحاب رسانه و خبرنگاران سراسر کشور و بطور ویژه خبرنگاران و اصحاب رسانه استان بوشهر تبریک عرض می نمایم .  
جا دارد از همراهی و تلاش اصحاب رسانه استان که در این تابستان گرم بعنوان یک بازوی توانمند صنعت برق ، در ترویج فرهنگ مصرف بهینه برق نقش آفرینی کردند تشکر و قدردانی کنیم.
در دوران مدیریت مصرف برق و ایامی که می توان از آن با عنوان عصر کرونا یاد کرد، رسانه و صنعت برق، همکار و هم سرنوشت یکدیگرهستند بطوری که توفیق هریک از آنها در هر بخش موجب کامیابی طرف مقابل خواهد شد. در حوزه مدیریت مصرف صنعت برق  نیازمند ارتباط متقابل با مردم است و نقش رسانه های شنیداری ، دیداری ،  نوشتاری و فضای مجازی در این عرصه بسیار مهم است. این موضوع به طور ویژه در استان بوشهر که سبد مصرف آن نسبت به کشور تفاوت دارد به نحوی که غالب مصرف برق در بخش خانگی است، نقشی دو چندان داشته و حائز اهمیت بیشتری است.  امیدواریم این همراهی تداوم داشته باشد تا ان شالله  در روز های باقی مانده تابستان نیز استمرار برق رسانی مطمئن و پایدار به مردم  عزیز هم استانی و بطور ویژه مراکز درمانی را شاهد باشیم .
 در این شرایط حساس حاکم بر جامعه وظیفه سنگینی بر دوش شماست که در کنار تمام هجمه های دشمنان و فشارهای ناجوانمردانه آنان   در حوزه های مختلف اقتصادی ، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی که روزانه بر مردم عزیز ایران اسلامی وارد می کنند، با مهارت قلم و زبان و بیان حکیمانه خویش بذر امید بر دلهای آنان بکارید. رشد،تعالی و نشاط جامعه در گرو تلاشها و نگاههای امید بخش شما بزرگواران است.
ضمن ادای احترام به روح بزرگ خبرنگار شهید محمود صارمی و سایر شهدای رسانه،خدمات صادقانه خبرنگاران را ارج می نهیم و از تلاشهای همه شما عزیزان  سخت کوش و پرتلاش عرصه خبر و خبرنگاری صمیمانه سپاسگزاریم.
اجرتان با خداوند متعال، برای یکایک شما  عزیزان توفیق روز افزون از درگاه الهی مسئلت دارم.
مذکوری _ رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0