پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

جمعه, 15 آذر 1398
منوی سایت

  شناسنامۀ خدمات

   شهروند خبرنگار

    گزیده اخبار
    مسئول امور ورزش کارکنان صنعت آب و برق استان بوشهر گفت: پیاده روی کارکنان این صنعت شامل کارکنان شرکت های آبفا، آبفار و توزیع نیروی برق این استان روز جمعه در بوشهر برگزار شد.
    به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق غلامرضا حشمتی روز چهارشنبه در نشست مدیریت بحران این شرکت افزود: در حوادث طبیعی فصل های پاییز و زمستان مانند باد و باران آمادگی نیروهای عملیاتی برای برقراری جریان برق یک اصل مهم و اولویت دار است.
    امروز اهمیت پدافند غیرعامل قاعدتاً برای مسئولین بایستی شناخته شده باشد ، اهتمام شما کار را پیش می برد.(مقام معظم رهبری)
    به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، اردشیر مذکوری در بازدید از عملیات اجرایی خط برقرسانی به پمپاژ آب منطقه سعدآباد افزود: این پروژه با 40 میلیارد ریال اعتبار اجرایی شده و در مجموع 17.5 کیلومتر شبکه فشار متوسط در این پروژه احداث می شود.
    به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، در آیین یاد شده نادر تمیمی به عنوان مدیر امور یک برق شهرستان بوشهر انتخاب و جایگزین شهریار فولادی شد.
    مشاور مدیرعامل شرکت توانیر از مشارکت 96 درصدی ایرانی ها در طرح ملی قبوض سبز (قبض الکترونیکی به جای قبض های کاغذی) خبر داد.
    به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، اردشیر مذکوری در این رابطه با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: این میز همزمان با هفته دولت فرصتی بود تا در ارتباطی بی واسطه با شهروندان مسائل و مشکلات آنها را بررسی کنیم.

    پویش هر هفته-الف-ب-ایران

    خرید انشعاب
    خرید انشعاب
    رسیدگی به شکایات
    رسیدگی به شکایات
    سامانۀ مدیریت پیمانکاران
    سامانۀ مدیریت پیمانکاران
    مناقصه و مزایده
    مناقصه و مزایده
    نظرسنجی
    نظرسنجی
    سامانۀ ثبت نام نیروگاه خورشیدی
    سامانۀ ثبت نام نیروگاه خورشیدی
    اپلیکیشن روشنا
    اپلیکیشن روشنا
    5.5.4.0
    گروه دورانV5.5.4.0